Vragen? Neem gerust contact met ons op.

Team

Onze buitendienstmedewerkers kennen en begrijpen de wereld van de biovergisting. Ze staan met de laarzen in de modder en zijn mede daardoor de ideale gesprekspartner. Zo bouwen we een langetermijnrelatie met onze klanten op. Onze planners kunnen u precies vertellen wanneer uw vracht geleverd wordt.
 

Jelle Huntelaar
Commercial Manager
+31630388094
j.huntelaar@agribiosource.com
Sjoerd Hermsen
Director
+31 (0) 626 11 03 81
s.hermsen@agribiosource.com
Regio: Netherlands, Belgium, France

Antoine Remijn
Productmanager
+31 (0) 620 61 79 78
a.remijn@agribiosource.com
Koos Felsbourg
Quality Manager
+31 (0) 621 84 09 70
k.felsbourg@duyniegroup.com

Nick Hetterscheid
Manager Planning
+31 (0) 626 11 03 82
n.hetterscheid@agribiosource.com
Pascal Welling
Finance Assistant
p.welling@duyniegroup.com

Coen Bentvelzen
Planner
+31 (0) 651 16 64 58
c.bentvelzen@agribiosource.com
Kevin Blondel
Productmanager
+33 (0) 670 49 77 13
k.blondel@agribiosource.com

Marieke van Eijk
Business Controller
0031 634097122
m.vaneijk@duyniegroup.com
Peter Hoogstede
Productmanager
+31 (0)6 139 879 23
p.hoogstede@agribiosource.com

Thiemo de Lange
Manager Marketing & Communicatie
+31(0)629154795
t.delange@agribiosource.com
Gerard Gosselink
Business Developer
+31622394836
g.gosselink@agribiosource.com

Valère Bakaria
Productmanager
+33 (0) 638 85 93 42
v.bakaria@agribiosource.com
Nanda Kerkhoven
Planner
+31(0)247440121
n.kerkhoven@agribiosource.com

Kaylee Veenstra
Employee Backoffice
+31615301562
k.veenstra@agribiosource.com