Vragen? Neem gerust contact met ons op.

Team

Onze buitendienstmedewerkers kennen en begrijpen de wereld van de biovergisting. Ze staan met de laarzen in de modder en zijn mede daardoor de ideale gesprekspartner. Zo bouwen we een langetermijnrelatie met onze klanten op. Onze planners kunnen u precies vertellen wanneer uw vracht geleverd wordt.
 

Bart Venes
Commercial Manager
+31 (0) 626 11 03 83
b.venes@agribiosource.com
Sjoerd Hermsen
Director
+31 (0) 626 11 03 81
s.hermsen@agribiosource.com
Regio: Netherlands, Belgium, France

Antoine Remijn
Product Manager
+31 (0) 620 61 79 78
a.remijn@agribiosource.com
Koos Felsbourg
Quality Manager
+31 (0) 621 84 09 70
k.felsbourg@duyniegroup.com

Nick Hetterscheid
Manager Planning
+31 (0) 626 11 03 82
n.hetterscheid@agribiosource.com
Pascal Welling
Finance Assistant
p.welling@duyniegroup.com

Coen Bentvelzen
Planner
+31 (0) 651 16 64 58
c.bentvelzen@agribiosource.com
Kevin Blondel
Product Manager
+33 (0) 670 49 77 13
k.blondel@agribiosource.com

Marieke van Eijk
Business Controller
m.vaneijk@duyniegroup.com
Peter Hoogstede
Accountmanager
p.hoogstede@agribiosource.com

Martijn van Oostrum
Planner
+31 (0) 615 30 15 62
m.vanoostrum@agribiosource.com
Thiemo de Lange
Manager Marketing & Communicatie
+31(0)629154795
t.delange@agribiosource.com

Gerard Gosselink
Business Developer
+31622394836
g.gosselink@agribiosource.com